Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Diumenge, 22 de gener de 2023

21:50h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, assisteix a la cerimònia de lliurament dels Premis Gaudí

Barcelona

(Aparició al web: 19/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció