Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 20 de juny de 2008

20:30h

Benach presideix l'acte del vint-i-cinquè aniversari de Catalunya Ràdio

Teatre Nacional de Catalunya, Pl.de les Arts, 1 (Barcelona)

(Aparició al web: 19/06/2008)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció