Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 20 de gener de 2023

10:00h

Comissió d'Estudi sobre la Salut Mental i les Addiccions

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/01/2023)

11:30h

Comissió d'Investigació sobre l'Espionatge de Representants Polítics, Activistes, Periodistes i llurs Familiars per part del Regne d'Espanya amb els Programes Pegasus i Candiru

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció