Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 19 d'octubre de 2011

09:30h

Campanya de donació de sang

Sala 3

(Aparició al web: 14/10/2011)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

(Aparició al web: 19/04/2012)

13:00h

Conferència de premsa del conseller de territori i sostenibilitat, Lluís Recoder, sobre el corredor mediterrani

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/10/2011)

13:15h

Conferències de premsa dels grups parlamentaris sobre el corredor mediterrani

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/10/2011)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció