Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 19 de juliol de 2018

12:30h

Conferència de premsa de Carlos Carrizosa (Cs) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/07/2018)

17:00h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de JxCat

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció