Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 19 de maig de 2021

11:00h

Conferència de premsa del síndic de greuges, Rafael Ribó, i altres membres de la Taula d'Emergència Social per presentar un document de propostes per afrontar la crisi derivada de la Covid-19

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

12:30h

La presidenta es reuneix amb Salvador Illa (PSC-Units) en el marc de la nova ronda de consultes per proposar un candidat a la presidència de la Generalitat

(S'emetran imatges de l'inici de la reunió)

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

13:00h

La presidenta es reuneix amb Albert Batet (JxCat) en el marc de la nova ronda de consultes per proposar un candidat a la presidència de la Generalitat

(S'emetran imatges de l'inici de la reunió)

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

13:30h

La presidenta es reuneix amb Josep M. Jové i Marta Vilalta (ERC) en el marc de la nova ronda de consultes per proposar un candidat a la presidència de la Generalitat

(S'emetran imatges de l'inici de la reunió)

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

14:00h

Conferència de premsa de Marta Vilalta (ERC) després de reunir-se amb la presidenta

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/05/2021)

14:30h

La presidenta compareix per anunciar el candidat proposat per ser investit president de la Generalitat

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció