Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 19 de març de 2026

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2026)

 

Ponència: Projecte de llei per a l'erradicació de l'amiant

En acabar la sessió plenària del matí

Sessió ordinària

Sala 5

(Aparició al web: 17/03/2026)

 

Mesa del Parlament

En suspendre la sessió plenària del matí

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 19/03/2026)

14:15h

Conferència de premsa de les diputades d'AC, Sílvia Orriols i Rosa Maria Soberana, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/03/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció