Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 19 de gener de 2023

10:00h

Ponència: Proposició de llei de modificació de la Llei 14/2017, del 20 de juliol, de la renda garantida de ciutadania

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

11:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, acompanyada d'altres membres de la Mesa, rep els degans dels catorze col·legis d'advocats de Catalunya

Sala 4

(Aparició al web: 17/01/2023)

11:00h

Ponència: Proposició de llei per a la internalització del transport sanitari

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

13:30h

Intergrup del Sàhara

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/01/2023)

15:00h

Comissió d'Acció Exterior, Unió Europea i Cooperació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

15:00h

Comissió d'Empresa i Treball

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/01/2023)

17:45h

Conferència de premsa de Jordi Albert (ERC) amb representants del comitè d'empresa de Nylstar

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/01/2023)

19:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, participa en la Gala de la Bona Gent de Tarragona 2022

Tarragona

(Aparició al web: 16/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció