Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 18 de maig de 2021

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 14/05/2021)

12:00h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

12:30h

Conferència de premsa del president del grup del PSC-Units, Salvador Illa

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/05/2021)

13:00h

La presidenta es reuneix amb Alejandro Fernández (PPC) en el marc de la nova ronda de consultes per proposar un candidat a la presidència de la Generalitat

(Contacte telefònic)

(Aparició al web: 18/05/2021)

13:30h

La presidenta es reuneix amb Carlos Carrizosa (Cs) en el marc de la nova ronda de consultes per proposar un candidat a la presidència de la Generalitat

(S'emetran imatges de l'inici de la reunió)

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

16:00h

La presidenta es reuneix amb Jéssica Albiach (ECP) en el marc de la nova ronda de consultes per proposar un candidat a la presidència de la Generalitat

(S'emetran imatges de l'inici de la reunió)

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

16:30h

Conferència de premsa de Jéssica Albiach (ECP) després de reunir-se amb la presidenta

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

16:30h

La presidenta es reuneix amb Dolors Sabater (CUP) en el marc de la nova ronda de consultes per proposar un candidat a la presidència de la Generalitat

(S'emetran imatges de l'inici de la reunió)

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

17:00h

La presidenta es reuneix amb Ignacio Garriga (Vox) en el marc de la nova ronda de consultes per proposar un candidat a la presidència de la Generalitat

(S'emetran imatges de l'inici de la reunió)

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

17:15h

Conferència de premsa d'Ignacio Garriga (Vox) després de reunir-se amb la presidenta

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2021)

20:00h

La presidenta assisteix a la gala de lliurament dels Premis RAC105

Barcelona

(Aparició al web: 17/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció