Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 18 de març de 2026

09:30h

Ponència: Proposició de llei del tercer sector

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 13/03/2026)

10:30h

Ponència conjunta: Procediment d'elaboració d'una proposició de llei d'actualització terminològica de la legislació en matèria de discapacitat per una ponència redactora

Sessió ordinària

Sala 9

(Aparició al web: 12/03/2026)

10:30h

Ponència: Projecte de llei de mesures urgents de suport al sector agrari i forestal

Sessió ordinària

Sala 5

(Aparició al web: 16/03/2026)

10:40h

Conferència de premsa de la presidenta del grup dels Comuns, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2026)

11:00h

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/03/2026)

11:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, sobre el Projecte de llei de pressupostos de la Generalitat per al 2026

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2026)

11:20h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 18/03/2026)

11:30h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/03/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció