Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 18 de març de 2025

09:00h

Ponència: Projecte de llei de l'Agència d'Atenció Integrada Social i Sanitària de Catalunya

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2025)

09:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 14/03/2025)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 14/03/2025)

12:00h

Conferència de premsa de la diputada d'AC Rosa Maria Soberana per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2025)

12:20h

Conferència de premsa de la diputada del grup de la CUP-DT Pilar Castillejo per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/03/2025)

12:40h

Conferència de premsa del portaveu del grup dels Comuns, David Cid, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/03/2025)

13:00h

Comissió de Peticions

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/03/2025)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup del PPC, Juan Fernández, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2025)

13:00h

El president, Josep Rull, rep en audiència els membres del consell de govern de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, encapçalats per la seva presidenta, Rosa Romà

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 17/03/2025)

13:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2025)

13:40h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Elena Díaz, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2025)

15:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/03/2025)

15:00h

Comissió d'Esports

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2025)

16:30h

El president, Josep Rull, rep en audiència l'Associació d'Antics Diputats al Parlament, encapçalada per la seva presidenta, Núria de Gispert

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 18/03/2025)

18:00h

Conferència de premsa dels grups d'ERC, els Comuns i la CUP-DT amb el Sindicat de Llogateres

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2025)

19:00h

La vicepresidenta primera, Raquel Sans, i la secretària tercera de la Mesa, Rosa Maria Ibarra, assisteixen a la gala de presentació "Salou, Capital de la Cultura Catalana 2025"

Salou

(Aparició al web: 18/03/2025)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció