Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 17 d'octubre de 2022

15:00h

Ponència: Projecte de llei de foment de l'associacionisme

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/10/2022)

17:30h

Conferència anual de l'Associació d'Antics Diputats al Parlament: "El món que ve: societat digital i poder", a càrrec de Genís Roca, president de la Fundació puntCat

Sala de grups

(Aparició al web: 17/10/2022)

18:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep al Bundestag la presidència rotatòria per al Parlament de la xarxa EPTA

Bundestag. Berlín

(Aparició al web: 13/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció