Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 17 de juny de 2008

16:30h

Conferència de premsa d'Albert Rivera (Grup Mixt) per parlar d'actualitat política

Sala de conferències de premsa

(Aparició al web: 16/06/2008)

16:50h

Conferència de premsa de Carina Mejías (PPC) per analitzar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

(Aparició al web: 16/06/2008)

17:10h

Conferència de premsa de Jordi Miralles (ICV-EUiA) sobre la reunió del grup i el ple d'aquesta setmana

Sala de conferències de premsa

(Aparició al web: 16/06/2008)

17:30h

Conferència de premsa d'Anna Simó (ERC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

(Aparició al web: 16/06/2008)

17:50h

Conferència de premsa d'Oriol Pujol i Josep M. Pelegrí (CiU), sobre les reunions de grup i del gabinet d'impuls i seguiment de la federació

Sala de conferències de premsa

(Aparició al web: 16/06/2008)

19:30h

Benach presideix el lliurament del vint-i-setè Premi Sant Joan Caixa Sabadell

Saló Modernista Caixa Sabadell, c. Gràcia, 17, Sabadell (Vallès Occidental)

(Aparició al web: 16/06/2008)

20:00h

El vicepresident segon, Ramon Camp, assisteix per delegació del president al lliurament del quarantè Premi d'Honor de les Lletres Catalanes

Palau de la Música Catalana, Barcelona

(Aparició al web: 16/06/2008)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció