Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 17 de març de 2026

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 13/03/2026)

10:00h

Ponència: Projecte de llei dels instruments de provisió del sistema públic de serveis socials

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/03/2026)

10:30h

Conferència de premsa del grup de Junts per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/03/2026)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 13/03/2026)

12:00h

Conferència de premsa del diputat de la CUP-DT Xavier Pellicer per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/03/2026)

12:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup dels Comuns, David Cid, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/03/2026)

12:40h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/03/2026)

15:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2026)

19:00h

El president, Josep Rull, participa en la presentació del llibre 'La Catalunya rebel'

Barcelona

(Aparició al web: 16/03/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció