Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 17 de març de 2025

11:30h

El president, Josep Rull, rep en audiència una representació de la junta directiva de Foment del Treball Nacional, encapçalada pel seu president, Josep Sánchez Llibre

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 14/03/2025)

13:30h

El president, Josep Rull, visita el Fòrum Gastronòmic Girona

Girona

(Aparició al web: 14/03/2025)

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminisme

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2025)

15:00h

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2025)

17:00h

El president, Josep Rull, rep la síndica de greuges, Esther Giménez-Salinas, que li lliurarà l'informe anual de la institució corresponent al 2024

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 14/03/2025)

18:45h

El president, Josep Rull, rep en audiència una representació del Col·legi de Geòlegs i Geòlogues de Catalunya, encapçalada per la seva presidenta, Vinyet Solà

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 14/03/2025)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció