Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 17 de gener de 2023

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 13/01/2023)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 13/01/2023)

12:20h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

12:40h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach,per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

13:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2023)

15:00h

Comissió de Recerca i Universitats

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/01/2023)

15:00h

Comissió de la Infància

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

15:00h

Ponència: Proposició de llei de creació del Centre Català d'Empresa i Drets Humans

Sessió ordinària

Per determinar

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/01/2023)

16:00h

Conferència de premsa de Laia Estrada (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

16:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència el cònsol general de la República de Cuba a Barcelona

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 16/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció