Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 17 de gener de 2022

12:00h

Conferència de premsa del portaveu adjunt del grup de Vox, Antonio Gallego, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2022)

15:00h

Ponència: Proposició de llei d'ampliació de les mesures urgents per fer front a l'emergència habitacional

Sessió ordinària

Videoconferència

(Aparició al web: 11/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció