Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 16 de març de 2026

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminisme

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/03/2026)

16:30h

El president, Josep Rull, rep la síndica de greuges, Esther Giménez-Salinas, que li lliurarà l'informe anual de la institució corresponent al 2025

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 13/03/2026)

18:00h

El president, Josep Rull, assisteix a l'acte de celebració del seixantè aniversari del Grup Cooperatiu TEB

Barcelona

(Aparició al web: 13/03/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció