Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 16 de gener de 2023

10:00h

Ponència: Projecte de llei de composició del Consell d'Educació de Catalunya

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/12/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció