Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dissabte, 15 d'octubre de 2022

08:30h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, participa en l'ofrena institucional conjunta del Parlament, el Govern i l'Ajuntament de Barcelona davant el monument al president Companys

Barcelona

(Aparició al web: 14/10/2022)

08:55h

Ofrena floral de la Mesa davant el monument als immolats per la llibertat a Catalunya i la tomba del president Companys

Barcelona

(Aparició al web: 14/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció