Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dissabte, 15 de maig de 2021

10:30h

La presidenta visita l'Ajuntament de Santa Coloma de Farners

Santa Coloma de Farners

(Aparició al web: 14/05/2021)

11:00h

La presidenta participa en l'acte de nomenament de l'expresident de la Generalitat Quim Torra com a fill adoptiu de Santa Coloma de Farners

Santa Coloma de Farners

(Aparició al web: 14/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció