Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 14 d'octubre de 2022

10:00h

Grup de Treball en Equitat de Gènere

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 10/10/2022)

10:30h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/10/2022)

11:00h

Comissió d'Estudi sobre el Model Policial

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 07/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció