Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 14 de maig de 2021

12:30h

Conferència de premsa del president del grup de Vox, Ignacio Garriga, per valorar l'actualitat política

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció