Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dissabte, 14 de març de 2026

22:00h

El president, Josep Rull, assisteix a la Nit de les Lletres Catalanes 2026. També hi assisteixen la secretària primera de la Mesa, Glòria Freixa, i el secretari segon, Juli Fernàndez

Barcelona

(Aparició al web: 13/03/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció