Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 14 de març de 2025

09:00h

El president, Josep Rull, rep en audiència el director de l'Oficina del Quebec a Barcelona

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 13/03/2025)

11:00h

El president, Josep Rull, rep en audiència la Federació Catalana de Voluntariat Social

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 13/03/2025)

13:00h

El president, Josep Rull, participa en la cloenda de les jornades internacionals "Vides dignes, una qüestió de drets humans"

Montserrat

(Aparició al web: 13/03/2025)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció