Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 13 d'octubre de 2022

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Per determinar

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/10/2022)

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/10/2022)

10:00h

Grup de Treball sobre l'Assetjament Escolar i el Ciberassetjament

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 07/10/2022)

10:15h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària (continuació)

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 07/10/2022)

10:20h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 07/10/2022)

15:00h

Comissió d'Acció Exterior, Transparència i Cooperació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/10/2022)

15:00h

Comissió d'Empresa i Treball

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/10/2022)

15:00h

Ponència: Proposició de llei de millora urbana, ambiental i social dels barris i viles

Sessió ordinària

Sala 3b

(Aparició al web: 10/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció