Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2425262728291
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 13 de març de 2020

10:00h

Ponència: Proposició de llei de mesures per a la prevenció i el tractament del maltractament infantil

(Desconvocat/ada: 12/03/2021)

12:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 12/03/2020)

13:30h

Conferència de premsa de Jéssica Albiach (CatECP)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2020)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció