Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 13 de gener de 2022

10:00h

La presidenta rep el president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per tractar les propostes i les inquietuds que ha rebut d'entitats, col·lectius i organismes durant el segon període de sessions d'aquesta legislatura

Despatx de la presidenta

(Aparició al web: 12/01/2022)

11:30h

La presidenta rep el president del grup de JxCat, Albert Batet, per tractar les propostes i les inquietuds que ha rebut d'entitats, col·lectius i organismes durant el segon període de sessions d'aquesta legislatura

Despatx de la presidenta

(Aparició al web: 12/01/2022)

12:30h

La presidenta rep la diputada Eva Parera (PPC) per tractar les propostes i les inquietuds que ha rebut d'entitats, col·lectius i organismes durant el segon període de sessions d'aquesta legislatura

Videoconferència

(Aparició al web: 12/01/2022)

13:00h

La presidenta rep la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, per tractar les propostes i les inquietuds que ha rebut d'entitats, col·lectius i organismes durant el segon període de sessions d'aquesta legislatura

Despatx de la presidenta

(Aparició al web: 12/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció