Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 12 de maig de 2021

11:30h

Conferència de premsa de Laia Estrada (CUP) amb portaveus de diverses plataformes de treballadors interins i laborals

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/05/2021)

18:30h

La presidenta assisteix a l'acte "Fem-nos lliures", organitzat per Òmnium Cultural

L'Hospitalet de Llobregat

(Aparició al web: 11/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció