Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 12 de març de 2026

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/03/2026)

12:00h

Conferència de premsa dels grups del PSC-Units, Junts, ERC, els Comuns i la CUP-DT amb els comitès d'empresa d'International Paper de Valls i Montblanc

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/03/2026)

14:00h

Comissió d'Unió Europea i Acció Exterior

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/03/2026)

19:00h

El president, Josep Rull, participa en l'acte de commemoració del cent vintè aniversari del Reial Automòbil Club de Catalunya

Barcelona

(Aparició al web: 11/03/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció