Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 12 de març de 2025

08:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 11/03/2025)

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 07/03/2025)

13:45h

Minut de silenci en record d'una nova víctima de feminicidi a Catalunya

(En la pausa del ple al migdia)

Façana del Palau del Parlament

(Aparició al web: 12/03/2025)

20:00h

El president, Josep Rull, participa en la cloenda de la Nit del Fons

Barcelona

(Aparició al web: 11/03/2025)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció