Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 12 de gener de 2023

10:00h

Conferència de premsa d'Ernest Maragall (ERC)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/01/2023)

12:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, participa en la signatura del protocol institucional per a l'impuls de la Ciutadella del Coneixement i en l'acte de col·locació de la primera pedra del complex de recerca i innovació del Mercat del Peix

Barcelona

(Aparició al web: 10/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció