Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 12 de gener de 2022

16:30h

La presidenta signa al llibre de condol de l'Oficina del Parlament Europeu a Barcelona per la mort del president del Parlament Europeu, David Sassoli

Oficina del Parlament Europeu a Barcelona

(Aparició al web: 12/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció