Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 11 de juny de 2008

11:50h

Conferència de premsa d'Oriol Pujol (CiU) sobre l'actualitat política i la reunió del GIS

(Desconvocat/ada: )

12:10h

Conferència de premsa de Carina Mejías (PPC) per analitzar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/06/2008)

12:50h

Conferència de premsa de Jaume Bosch (ICV-EUiA) sobre la reunió de grup i l'actualitat política.

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/06/2008)

13:10h

Conferència de premsa d'Albert Rivera (Grup Mixt) per parlar d'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/06/2008)

13:30h

Acte de proclamació de les signatures de suport a la iniciativa legislativa popular de mesures urgents per a l'habitatge

Sala 3

(Aparició al web: 10/06/2008)

14:00h

Benach es reuneix amb el ministre d'Afers Exteriors de les Filipines

Despatx de reunions

(Aparició al web: 10/06/2008)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció