Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 11 de gener de 2023

11:30h

Visita institucional de la Mesa a la seu del Conselh Generau d'Aran

Vielha

(Aparició al web: 10/01/2023)

12:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Seu del Conselh Generau d'Aran

(Aparició al web: 09/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció