Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 11 de gener de 2022

12:20h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/01/2022)

12:40h

Conferència de premsa del diputat Lucas Ferro (ECP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/01/2022)

13:00h

Conferència de premsa del grup de la CUP per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció