Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 10 de juny de 2008

13:00h

El síndic major de la Sindicatura de Comptes, Joan Colom, lliura al Parlament l'Informe sobre el Compte General de la Generalitat del 2005

Despatx de reunions del president

(Aparició al web: 05/06/2008)

18:30h

Benach assisteix a la commemoració del vintè aniversari del decés de Josep Tarradellas

Cervélló (Baix Llobregat)

(Aparició al web: 09/06/2008)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció