Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 10 de gener de 2017

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 04/01/2017)

12:45h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de C's

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 09/01/2017)

16:40h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de CSQP

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/01/2017)

18:00h

La presidenta rep l'Associació BCitizeN

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 10/01/2017)

21:15h

La presidenta és entrevistada a El Punt Avui TV

Sant Just Desvern (Baix Llobregat)

(Aparició al web: 10/01/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció