Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 9 de maig de 2022

12:00h

Acte de commemoració del setanta-setè aniversari de la fi de la Segona Guerra Mundial a Europa

Parc de la Ciutadella. Barcelona

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2022)

18:00h

Recepció del cos consular de Barcelona amb motiu del Dia d'Europa

Despatx presidencial

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció