Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Diumenge, 9 de maig de 2021

12:00h

La presidenta assisteix a l'acte de celebració del Dia d'Europa organitzat per les representacions de les institucions europees a Barcelona

Barcelona

(Aparició al web: 07/05/2021)

18:00h

La presidenta assisteix a l'espectacle de la Festa d'Arquitectura de Sant Martí

Barcelona

(Aparició al web: 07/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció