Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dissabte, 8 de maig de 2021

11:00h

La presidenta assisteix a l'homenatge a Josep Tarrés, impulsor de "Temps de Flors", i visita aquesta mostra

Girona

(Aparició al web: 07/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció