Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 6 de maig de 2022

10:00h

Comissió d'Estudi sobre el Model Policial

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/05/2022)

10:00h

Comissió d'Estudi sobre la Salut Mental i les Addiccions

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

10:45h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2022)

13:30h

La presidenta, Laura Borràs, assisteix a un dinar amb la Junta del Consell Assessor d'Alcaldes.eu

Barcelona

(Aparició al web: 05/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció