Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 6 de maig de 2021

12:30h

Conferència de premsa del grup de la CUP amb el comitè de vaga dels treballadors de la Unitat de Repartiment 4 de Correus de Sabadell

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció