Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 5 de maig de 2022

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/04/2022)

10:00h

Comissió de Justícia

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/04/2022)

10:00h

La presidenta, Laura Borràs, rep en audiència una representació de l'Associació d'Antics Alumnes de l'Institut Químic de Sarrià - AIQS Alumni

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 04/05/2022)

12:15h

Ponència: Proposició de llei per a la internalització del transport sanitari

Sessió constitutiva

Sala 4

(Aparició al web: 28/04/2022)

13:00h

Conferència de premsa del grup d'ERC

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/05/2022)

13:00h

La presidenta, Laura Borràs, rep en audiència una representació de l'Associació pel Desenvolupament de l'Educació Viària a Catalunya

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 04/05/2022)

13:30h

Conferència de premsa del grup de la CUP amb la Plataforma #StopJJOO amb motiu de la compareixença de la consellera de la Presidència, Laura Vilagrà, al Parlament

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2022)

15:00h

Comissió d'Acció Exterior, Transparència i Cooperació

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

15:00h

Comissió d'Empresa i Treball

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/04/2022)

15:00h

Ponència: Proposició de llei de millora urbana, ambiental i social dels barris i viles

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció