Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 5 de maig de 2021

11:00h

Conferència de premsa de la diputada Laia Estrada (CUP) amb l'exdiputada Natàlia Sànchez sobre les energies renovables

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/05/2021)

12:00h

La presidenta assisteix a l'acte de commemoració del Dia Nacional de l'Exili i la Deportació organitzat per l'Amical de Mauthausen

Barcelona

(Aparició al web: 04/05/2021)

16:30h

Laura Borràs rep en audiència la presidenta de l'Assemblea Nacional Catalana, Elisenda Paluzie

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 04/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció