Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 5 de gener de 2022

17:00h

La presidenta assisteix a la Festa dels Reis d'Igualada

Igualada

(Aparició al web: 04/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció