Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 4 de juny de 2008

09:00h

Campanya de donació de sang al Parlament

Unitat Mòbil del Banc de Sang i Teixits, davant la façana del Palau

(Aparició al web: 03/06/2008)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció