Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 4 de maig de 2021

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 30/04/2021)

12:40h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/05/2021)

16:00h

Conferència de premsa del grup de la CUP per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció