Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 3 de maig de 2022

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 29/04/2022)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 29/04/2022)

12:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Cs, Ignacio Martín, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 02/05/2022)

12:40h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 02/05/2022)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/05/2022)

13:20h

Conferència de premsa de Lorena Roldán (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 02/05/2022)

15:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Món Rural

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

15:00h

Comissió d'Estudi sobre el Desplegament d'un Sistema Educatiu Inclusiu

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/04/2022)

15:00h

Grup de Treball sobre l'LGBTI-fòbia

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/04/2022)

16:00h

Conferència de premsa de Laia Estada (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 02/05/2022)

16:20h

Conferència de premsa de Raquel Sans (ERC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/05/2022)

16:40h

Conferència de premsa del grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/05/2022)

18:15h

La presidenta, Laura Borràs, rep en audiència representants de la Fundació Antigues Caixes Catalanes i del BBVA amb motiu del lliurament del 42è Premi BBVA Sant Joan

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 03/05/2022)

21:00h

La presidenta, Laura Borràs, assisteix al sopar amb motiu del setantè aniversari de l'Associació del Passeig de Gràcia

Barcelona

(Aparició al web: 03/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció