Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 3 de maig de 2021

10:30h

Conferència de premsa de la diputada Basha Changue (CUP) per presentar les iniciatives del seu grup amb relació a les persones interines

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 02/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció